Koostööpartnerid

Päikeseloojangu festivali toetab Leader programm

Koostööpartnerid

MTÜ Kabli Festival
Kabli Külaselts
Häädemeeste vald
Postimees


Atsikivi Puhkemaja asub otse Via Baltica ääres, kuid on samas privaatne ning maaliline talukoht. Majutus 7 voodikohaga (2 tuba) puhkemajas või 4-kohalistes kämpingutes. Lisateenused: kööginurk, saun, väliköök, jalgrattarent, lemmikloomad lubatud, parkimisvõimalus karavanile. Kabli randa 2 km. Toitlustus ettetellimisel, söögivalmistamise võimalus.
www.atsikivi.ee, info@atsikivi, tel +372 55697588

Kollamaa Puhkemaja Vanast taluhoonest renoveeritud puhkemaja asub idüllilises rannakülas. Suurküla piirneb rannaniidu ja merega, kus on aastaringselt võimalik kohata arvukalt linde ja taimeharuldusi. Kollamaa Puhkemaja ülakorrusel on 3 magamistuba (6-12 kohta) ning allkorrusel puhkeruum ja saun. Lisateenused: loodusekskursioonid, saun, lastehoiu teenus, lemmikloomad lubatud.
www.kollamaa.ee, marika.kose@mail.ee, tel +372 5656 1373

Kosmonautika Puhkeküla Apartement tüüpi kahetoalised (4-6 voodikohta) ja kööginurgaga majakesed sobivad hästi just peredele või seltskondadele. Puhkeküla külje all asuv madalaveeline merelaht on mõnus ja privaatne supluspaik. Lisateenused: jalgrattarent, infopunkt.
www.kosmonautika.ee, info@kosmonautika.ee, tel +372 503 4829

Lepanina Hotell Mere kaldal asuva hotelli tubade akendest saab igal õhtul imetleda lummavat päikeseloojangut. Majutus standardtubades, kahetoalistes peretubades ja sviitides. Lisaks 4-kohalised kämpingmajad, karavani peatumivõimalused. Lisateenused: restoran ja baar, tennis, saunakompleks, välibassein ja terrass, lemmikloomad lubatud, iluteenused.
www.lepanina.ee, lepanina@lepanina.ee, tel +372 446 5024

Tuisuliiva Puhkemaja Kabli liivarannast vaid paarikümne meetri kaugusel asuv puhkemaja kompleks, kuhu kuuluvad ka kämpingmajad, on sobilik rannapuhkuse veetmiseks kuni 30 liikmelistele seltskondadele. Puhkemaja eraldi mahutab 20 inimest, kämpingmajakesed on 2-kohalised. Lisateenused: saun, kööginurk, bassein, väliköök ja grill, Kabli Rannakohvik 50m
www.tuisuliiva.ee, margit@tuisuliiva.ee, tel +372 5663 8760